BILJART EXPRESS
ANIMATED DIVIDER

Wedstrijden alle ploegen B.C. Biljart Express - N.I.D.M.

Opgelet: onderstaande tabel houdt geen rekening met eventueel verplaatste wedstrijden!

Afdeling 1

VAN KUYK FRANS, VALENTIJN GERWIN, SPOORMANS MARTIN, VAN LITSENBORG GUY
N1002 Ma. 05/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 B.C. DEN EIK 1
N1007 Ma. 12/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 K.B.C. BRUGSE 1
N1020 Ma. 03/10/22 19:30 B.C. MISTER 100 - Lier 1 BC BILJART EXPRESS 1
N1027 Ma. 10/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 B.C. HERSTALIEN 1
N1035 Di. 18/10/22 19:30 B.C. DE WITTE MOLEN 1 BC BILJART EXPRESS 1
N1046 Di. 08/11/22 19:30 BILLIARD PROMOTION TEAM 1 BC BILJART EXPRESS 1
N1049 Ma. 14/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 K.B.C. KORTRIJKSE 1
N1059 Wo. 30/11/22 19:30 B.C. MISTER 100 - Lier 2 BC BILJART EXPRESS 1
N1066 Di. 13/12/22 19:30 T.B.A. BILJARTPALACE 1 BC BILJART EXPRESS 1
N1068 Ma. 19/12/22 19:30 B.C. DEN EIK 1 BC BILJART EXPRESS 1
N1080 Ma. 30/01/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 DRIEB. CLUB DE LEUG 1
N1086 Ma. 06/02/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 B.C. MISTER 100 - Lier 1
N1096 Vr. 17/02/23 19:30 B.C. HERSTALIEN 1 BC BILJART EXPRESS 1
N1099 Ma. 20/02/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 B.C. DE WITTE MOLEN 1
N1106 Ma. 06/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 B.C. OP DE MEIR 1
N1110 Ma. 20/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 BILLIARD PROMOTION TEAM 1
N1122 Ma. 17/04/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 B.C. MISTER 100 - Lier 2
N1128 Di. 02/05/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 1 T.B.A. BILJARTPALACE 1

 

Afdeling 3A

STRZELECKI RICHARD, VRANCKX DIRK, PROOST RONNY, DEVOGHT TONY
N3A003 Di. 06/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. LUGO 2
N3A008 Di. 13/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. OP DE MEIR 4
N3A018 Do. 22/09/22 19:30 B.C. BILJART-WORLD 3 BC BILJART EXPRESS 2
N3A023 Vr. 07/10/22 19:30 B.C. VILVOORDSE 1 BC BILJART EXPRESS 2
N3A027 Di. 11/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. ZEVENBERGEN 1
N3A031 Za. 15/10/22 14:00 T.B.A. BILJARTPALACE 4 BC BILJART EXPRESS 2
N3A038 Di. 01/11/22 19:30 K.B.A. SINT NIKLASE 1 BC BILJART EXPRESS 2
N3A043 Za. 05/11/22 19:00 DRIEB. CLUB DE LEUG 4 B.C. BILJART EXPRESS 2
N3A050 Ma. 15/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. DE PLOEG 2
N3A055 Ma. 28/11/22 19:30 B.C. MISTER 100 - Lier 6 BC BILJART EXPRESS 2
N3A064 Do. 15/12/22 19:30 B.C. DE DEKEN 2 BC BILJART EXPRESS 2
N3A069 Wo. 21/12/22 19:30 B.C. LUGO 2 BC BILJART EXPRESS 2
N3A077 Wo. 25/01/23 19:30 B.C. OP DE MEIR 4 BC BILJART EXPRESS 2
N3A080 Di. 31/01/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. BILJART-WORLD 3
N3A087 Di. 07/02/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. VILVOORDSE 1
N3A096 Vr. 17/02/23 19:30 B.C. ZEVENBERGEN 1 BC BILJART EXPRESS 2
N3A100 Di. 21/02/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 T.B.A. BILJARTPALACE 4
N3A106 Di. 07/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 K.B.A. SINT NIKLASE 1
N3A109 Di. 21/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 DRIEB. CLUB DE LEUG 4
N3A117 Di. 28/03/23 19:30 B.C. DE PLOEG 2 BC BILJART EXPRESS 2
N3A124 Di. 18/04/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. MISTER 100 - Lier 6
N3A131 Vr. 05/05/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 2 B.C. DE DEKEN 2

 

Afdeling 3C

VAN DE PAER HANS, POELS KRIS, SCHAERLAEKEN KAREL, VAN GESTEL EMIEL
N3C006 Wo. 07/09/22 19:30 B.C. DE PLOEG 3 BC BILJART EXPRESS 3
N3C010 Di. 13/09/22 19:30 B.C. DEN EIK 2 BC BILJART EXPRESS 3
N3C013 Ma. 19/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. OP DE MEIR 5
N3C020 Ma. 03/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. BILJART-WORLD 4
N3C026 Ma. 10/10/22 19:30 BILLIARD PROMOTION TEAM 2 BC BILJART EXPRESS 3
N3C031 Ma. 17/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 T.B.A. BILJARTPALACE 3
N3C037 Ma. 31/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. MEERLESE 2
N3C044 Ma. 07/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. K.O.T - MEER 1
N3C054 Wo. 16/11/22 19:30 B.C. DE DEKEN 3 BC BILJART EXPRESS 3
N3C056 Ma. 28/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. OP DE MEIR 6
N3C062 Ma. 12/12/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. LUGO 1
N3C068 Ma. 19/12/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. DE PLOEG 3
N3C073 Ma. 23/01/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. DEN EIK 2
N3C079 Zo. 29/01/23 19:30 BC OP DE MEIR 5 BC BILJART EXPRESS 3
N3C087 Di. 07/02/23 19:30 B.C. BILJART-WORLD 4 BC BILJART EXPRESS 3
N3C093 Ma. 13/02/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 BILLIARD PROMOTION TEAM 2
N3C101 Wo. 22/02/23 19:30 T.B.A. BILJARTPALACE 3 BC BILJART EXPRESS 3
N3C106 Wo. 08/03/23 19:30 BC MEERLESE 2 BC BILJART EXPRESS 3
N3C111 Ma. 20/03/23 19:30 BC K.O.T. MEER 1 BC BILJART EXPRESS 3
N3C116 Ma. 27/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 3 B.C. DE DEKEN 3
N3C126 Do. 20/04/23 19:30 BC OP DE MEIR 6 BC BILJART EXPRESS 3
N3C130 Do. 03/05/23 19:30 B.C. LUGO 1 BC BILJART EXPRESS 3

 

Afdeling 4A

VAN DOOREN MAURICE, CRUZ ANTONIO, ZAGERS RONY, SNIJERS ERIC
N4A004 Vr. 09/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 K.B.C. DGQ 3
N4A007 Ma. 12/09/22 19:30 B.C. BILJART-WORLD 8 BC BILJART EXPRESS 4
N4A017 Vr. 23/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 B.C. DE PLOEG 4
N4A023 Do. 06/10/22 19:30 K.B.C. BILJARTVRIENDEN Tu 1 BC BILJART EXPRESS 4
N4A028 Vr. 14/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 B.C. DE COECK 1
N4A034 Vr. 21/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 B.C. BILJART-WORLD 5
N4A038 Ma. 31/10/22 19:30 B.C. WARA Team 1 BC BILJART EXPRESS 4
N4A048       VRIJ 2 BC BILJART EXPRESS 4
N4A053 Vr. 18/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 DRIEB. CLUB DE LEUG 5
N4A058 Vr. 02/12/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 DRIEB. CLUB DE LEUG 6
N4A065 Vr. 16/12/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 VRIJ 1
N4A070 Di. 20/12/22 19:30 K.B.C. DGQ 3 BC BILJART EXPRESS 4
N4A076 Vr. 27/01/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 B.C. BILJART-WORLD 8
N4A083 Vr. 03/02/23 19:30 B.C. DE PLOEG 4 BC BILJART EXPRESS 4
N4A088 Vr. 10/02/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 K.B.C. BILJARTVRIENDEN Tu 1
N4A092 Wo. 15/02/23 19:30 B.C. DE COECK 1 BC BILJART EXPRESS 4
N4A099 Di. 21/02/23 19:30 B.C. BILJART-WORLD 5 BC BILJART EXPRESS 4
N4A107 Vr. 10/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 B.C. WARA Team 1
N4A112 Vr. 24/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 4 VRIJ 2
N4A132       VRIJ 1 BC BILJART EXPRESS 4

 

Afdeling 4C

NAGELS LUC, ROOMS MARC, MARYNISSEN EDDY, MAES JOS
N4C004 Do. 08/09/22 19:30 K.B.C. DGQ 1 BC BILJART EXPRESS 5
N4C007 Ma. 12/09/22 19:30 B.C. AVENUE 2 BC BILJART EXPRESS 5
N4C015 Di. 20/09/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 B.C. BILJART-WORLD 7
N4C022 Di. 04/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 VRIJ 2
N4C025 Di. 11/10/22 19:30 K.B.C. BILJARTVRIENDEN Tu 3 BC BILJART EXPRESS 5
N4C033 Di. 18/10/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 B.C. MISTER 100 - Lier 7
N4C039 Di. 01/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 VRIJ 1
N4C045 Di. 08/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 B.C. MISTER 100 - Lier 8
N4C050 Ma. 14/11/22 19:30 K.B.C. ZANZIBAR 1 BC BILJART EXPRESS 5
N4C057 Di. 29/11/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 B.C. OP DE MEIR 8
N4C062 Di. 13/12/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 K.B.A. SINT NIKLASE 2
N4C070 Di. 20/12/22 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 K.B.C. DGQ 1
N4C074 Di. 24/01/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 B.C. AVENUE 2
N4C083 Do. 02/02/23 19:30 B.C. BILJART-WORLD 7 BC BILJART EXPRESS 5
N4C090       VRIJ 2 BC BILJART EXPRESS 5
N4C094 Di. 14/02/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 K.B.C. BILJARTVRIENDEN Tu 3
N4C107       VRIJ 1 BC BILJART EXPRESS 5
N4C113 Do. 23/03/23 19:30 B.C. MISTER 100 - Lier 8 BC BILJART EXPRESS 5
N4C116 Di. 28/03/23 19:30 BC BILJART EXPRESS 5 K.B.C. ZANZIBAR 1
N4C129 Di. 01/05/23 19:30 K.B.A. SINT NIKLASE 2 BC BILJART EXPRESS 5

 

CROSSED CUES


KALENDER N.I.D.M. (Alle Afdelingen - Alle ploegen)

Het lijkt erop dat je geen PDF plugin hebt voor deze browser. Geen probleem, je kan de NIDM kalender ook downloaden.

 

CROSSED CUES